Honda CB 1300
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Honda CB 1300 2009
Silnik i układ napędowy
| Typ silnika | W kolejce |
|---|---|
| średnica cylindra | 78 mm |
| skok tłoka | 67.2 mm |
| Moc maksymalna | 116 KM |
| obr./min przy mocy maksymalnej | 7500 obr./min |
| maksymalny moment obrotowy | 117 Nm |
| obr./min przy maskymalnym momencie obrotowym | 6000 obr./min |
| Stopień kompresji | 9.6 |
| Starter | Elektryczny |
| Liczba biegów | 5 |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| liczba zaworów na cylinder | 4 |
| Zawory | DOHC |
| Chłodzenie | płyn |
| Pojemność skokowa | 1284 cm³ |
Hamulce przednie
| typ budowy | Dwie tarcze |
|---|---|
| Tłok | Cztery tłoki |
Hamulec tylny
| typ | Tarcza |
|---|---|
| Tłok | Pojedynczy tłok |
Wymiary i waga
| średnica przedniej opony | 17 cal |
|---|---|
| Średnica tylnej opony | 17 cal |
| Wysokość siedzenia od | 790 mm |
| Pojemność zbiornika paliwa | 21 l |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Cena Honda CB 1300
Rok modelowy
Aktualne średnie ceny rynkowe
Honda CB 1300 Historia
Honda CB 1300 2008

116 KM
1284 cm³
234 kg
Honda CB 1300 2007

116 KM
1284 cm³
234 kg
Honda CB 1300 2006

116 KM
1284 cm³
234 kg
23 450,00 złśrednia cena rynkowa
Honda CB 1300 2005

116 KM
1284 cm³
234 kg
19 835,00 złśrednia cena rynkowa
FAQ Honda CB 1300
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Honda CB 1300?
- Aktualna średnia cena za Honda CB 1300, rocznik 2010, kształtuje się na poziomie 22 640 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 45 484 km.
- Który motocykl jest lepszy? Honda CB 1300 czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Honda CB 1300?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Naked bike dostępność tego motocykla jest na normalnym poziomie. Na rynku bez większych trudności znaleźć można egzemplarz Honda CB 1300.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza Honda CB 1300? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2009, stabilność ceny Honda CB 1300 była porównywalna z innymi motocyklami kategorii Naked bike. Trend cenowy wynosił +2% w pierwszym roku, -14% w drugim roku i -28% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl Honda CB 1300?
- Na rynku obserwuje się duże zapotrzebowanie na motocykl Honda CB 1300.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
Honda CB 1300 Zdjęcia
Źródło: 1000PS
Pokaż więcej zdjęć























